Personel Koltuk Tamiri

Yıpranmış ve görüntüsünü kaybetmiş olan koltuklar, döşeme, yedek parça ve mekanizma tamirleri yapıldıktan sonra yeni görüntüsüne kavuşturulur. % 100 koltuk döşeme ve tamiri güvencesiyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Koltuğunuzu ofisinizden alıyor veya uygun görüldüğü taktirde, ofisinizde tamir ediyoruz. Ofis koltuk tamiri konusunda deneyimli ekibimizle sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Telefon Numaralarımız
+90 553 335 61 89 +90 212 235 97 49

Personel Koltuk Tamiri Ne zaman Yaptırılır ?

Koltuklar yıpranmış, kullanılışını yitirmişse, yedek parça, mekanizme değişimi istiyorsa, yüz değişimi ile yeni görüntüsüne kavuşturulmak isteniyorsa Personel koltuk tamiri yaptırılır.

Personel Koltuk Tamiri Gerekli midir ?

Koltuk tamiri, koltuğunuz işlevini kaybetmişse, parça değişimi, amortisör arızası vermişse veya görüntüsünü değiştirmek istiyorsanız gereklidir.

personel koltuk tamiri
personel koltuk tamiri

Koltuk Tamiri Güvencesi

Koltuklarınızı 1. sınıf yerli ve ithal parçalar ile personel koltuk tamirini garantili olarak yapıyoruz. 2. yıl dayanıklılık garantisi veriyoruz. 25 yıllık tecrübemiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdeyiz.

Personel Koltuk Tamiri Yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konular

Parçaların 1. sınıf olması,Kumaş seçiminde ofisinizde bulunan diğer eşyaların uyumu göz önüne alınarak seçilmesi,Kumaş kalitesinin iyi olması, Firmanın size sunmuş olduğu olanaklar, koltuğu ofisinizden alması ve vaat ettiği sürede işinizi bitirmesi

Koltuk Tamiri Nasıl yapılır ?

Koltuk tamiri 2 kısımdan oluşur. Kumaş / Deri değişimi ve Parça Değişimi, Tamiridir
1 – Yüz değişimi için yüzlerce renk ve desen alternatiflerimizi sizlere sunuyoruz. Beğendiğiniz kumaşlar personel koltuğunuzun kalıbına göre şekillendirilir ve kaplanır. Koltuklarınızın süngerleri düzeltilir ve gerekiyorsa ek desteklerle şekillendirilir.
2- Yedek parça değişimi ve tamiri için arızanalmış parça tespit edilir ve diğer parçaların etkilenmesine bağlı olarak değişimler gerçekleştirilir. Tamir edilecek kısımlar tamir edilir.

Bunların dışında sizlere Personel Koltukları hakkında sunacağımız hizmetler şunlardır;
Personel Koltuk Yüz Değişimi, Personel Koltuk Yedek Parça değişimi, Personel Koltuk Mekanizma Değişimi, Personel Koltuk Döşeme, Personel Koltuk Ayak Değişimi, Personel Koltuk Amortisör Değişimi