Ofis Koltuk Döşeme

Ofis Koltuk Döşeme

Ofis koltuklarınız artık gözünüzdeki eski görüntüsünü yitirdi mi ? Ofisinizde yenilik mi arıyorsunuz ? Yapmanız gereken tek şey Ofis Koltuk Döşeme hizmetimizden faydalanmanız. İstanbul koltuk tamir müşterilerine ofis koltuk döşeme, ofis, koltuk tamiri, ofis koltuk kaplama, ofis koltuk yüz değişimi,  ofis koltuk yenileme, ofis koltuk tamir servisi, ofis koltuk yedek parça, ofis koltuk mekanizma değişimi konuları hakkında deneyimli kadrosuyla sizlere çözümler sunmaktadır.

Neden Ofis Koltuğumun Kumaşını Değiştirmeliyim ?

Ofis koltuklarınızın üzeri zamanla aşınır, iskeletinde hasar meydana gelebilir, mekanizması bozulabilir veya bunların haricinde koltuğunuzun renginden sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir koltuk takımı almak size pahalı olacağından koltuk döşeme işlemi yaptırabilirsiniz.

Koltuk döşeme işlemleri

Siz ofisinizden sadece bizleri arayarak ekibimiz iş yerinize gelerek ön keşif yapmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra Ofis koltuğunuzu iş yerinizden alarak firmamızın tamir atölyesine getireceklerdir.

Sizin beğenmiş olduğunuz yeni renk ve kumaş türünüzü koltuğunuzun üzerine işleyeceklerdir. İsterseniz koltuğunuz iskeletinde değişiklikler yapabilir ve bu sayede Ofis Koltuk Yenileme işleminizi de gerçekleştirmiş olursunuz.

Ofis koltuk çeşitleri;

Berjerler, Deri koltuk takımları, Tekli koltuklar, Josefin ( Uzanma) koltuk takımı, Sandalye Modelleri, Kırlentler ve yastıklar

İşlemlere ait öncesi ve sonrası fotoğraflar